מילי, קניה חכמה ומשתלמת

מילי. קניה חכמה ומשתלמת

אנחנו מעדיפים לוותר על מותגים יקרים. לא כי הם לא טובים, אלא כי בד"כ אתם משלמים הרבה יותר על אותו המוצר, בלי תועלת ממשית, אלא רק בגלל השם. אתם תופתעו לגלות כי חלק גדול מהמוצרים שאתם קונים ניתן לקנות יותר בזול, אבל איך תדעו איזה מוצר איכותי?

זה בעצם הרעיון שלנו, כאן במילי. להביא מותגים קטנים, לא מוכרים, עם מוצרים מעולים. לא פחות. שבדקנו אחד אחד. אותם המוצרים שאתם קונים בד"כ עם תוית של מותג גדול ומוכר, הפעם ללא אותה תווית יקרה. 

רוצים דוגמא? מגבות שאתם קונים במותג הגדול בארץ, השגנו את אותה האיכות (מוזמנים להשוות, 550ג' למ') בחצי המחיר. לא בסוף עונה. כל העונה. שמיכות פוך סינטטי, שאתם יכולים לקנות עכשיו עם תוית יקרה של מותג גדול, בדיוק, אבל בדיוק אותו המוצר (450ג'/מ, דמוי פלומה, עטוף בבד 100% כותנה רך) בחצי המחיר. אבני בניה לילדים, דמוי המותג הידוע ההוא, שמוכר בכל העולם ועולה הון לקופסה קטנה, בחצי המחיר וכו' וכו'. 

זה לא סטוק. אין פה מוצרים נחותים, ולא פגומים, או מיבוא זול. ההיפך, רק מוצרי פרימיום מעולים. אבל בלי מותגים מפוצצים, ובעיקר עם תג מחיר נמוך בהרבה. 

למה אין משלוח חינם? כי כשנותנים לכם משלוח חינם, מישהו מכניס את המשלוח בתוך עלות המוצר… אין מתנות חינם בד"כ. לכן אתם משלמים יותר. אנחנו מעדיפים להיות הוגנים, לתת לכם את המחיר הזול ביותר שאנחנו רק יכולים, ומחייבים אתכם נטו בעלות המשלוח בדיוק כפי שהיא עולה לנו. בד"כ זה יוצא לכם בשורה התחתונה פחות. הרבה פחות.

אז איפה הקאטצ'?  אין קאטצ'. המוצרים באיכות מעולה, והמחירים אטרקטיביים. פשוט נראה לנו פחות הגון לקחת מרווחים של 300% או 400% רווח, כמקובל במקומות מסויימים. ואנחנו מעדיפים להיות הוגנים.
אז איך בכל זאת זה משתלם גם לכם וגם לנו? פשוט. אנחנו מעודדים אתכם להגדיל קצת את הכמות ואז אתם משלמים פחות ואנחנו מצליחים בכל זאת להרוויח קצת. 

אבל איך נדע שהמוצרים איכותיים? פשוט מאוד, אנחנו כל כך בטוחים באיכות, שאנחנו מוכנים לקבל החזרות עד 60(!) יום, בזיכוי מלא עד השקל האחרון, ואפילו לממן לכם את המשלוח חזרה אלינו. 

יש לכם עוד שאלות? רוצים להתייעץ? בשביל זה אנחנו כאן. מוזמנים לכתוב לנו בטופס יצירת הקשר (בתחתית העמוד) או לשלוח הודעת ווצאפ. ממש כאן בקליק whatsapp  .