ברוכים הבאים

ברוכים הבאים לבית החדש שלנו. מילי.

שלום לבאי החנות החברתית. ברוכים הבאים לבית החדש שלנו, מילי.

החנות החברתית התחילה בשיא הקורונה, במכירת פירות וירקות ברחובות עלי, כשבמכולת עוד מכרו תפוח אדמה ב-7 ש"ח לקילו. מאז הקורונה הלכה וחזרה, בעלי המכולת התחלפו, הורידו את המחירים, ולעיתיים העלו חזרה, והחנות החברתית שירתה נאמה מאות משפחות בישובי עלי וגוש שילה, וסיפקנו מוצרים יבשים, מסיכות ועוד.

אך, העלמות הקורונה, גם הורידה את הביקוש למוצרי החנות, וההזמנות פחתו בהתאם, ולכן, אין הצדקה להחזקת חנות נפרדת רק לתושבי עלי והסביבה.

מילי, היא האחות הגדולה של החנות החברתית, ונותנת שירות לכל רחבי ארצנו, מדן ועד אילת. כמובן שיש גם שירותי שליחים עד הבית, שתוכלו להעזר בהם אך פה היתרון הוא שתוכלו להזמין ללא דמי משלוח וכרגיל, לאסוף אצלנו את ההזמנה.

במילי אמנם אין את המוצרים הכבדים (משיקולי לוגיסטיקה) כמו השימורים והפסטות באריזות הגדולות, אך תמצאו שם עשרות מוצרים מדהימים אחרים, כמו מתנות לילדים באריזות משפחתיות משתלמות, מגוון גדול מאוד של מוצרי תינוקות, ומגבות רחצה איכותיות מאוד במחירים משתלמים.

בנוסף מילי ישמש כבית למשפחות ברוכות ילדים וככזה, הוא יכיל מאמרים רבים שיסייעו לכם לחסוך בבית. שווה הצצה (ניתן לגשת למאמרים מעמוד הבית).

מכיון שאנחנו רוצים להמשיך ולספק לכם במחירים יותר נמוכים מכל הארץ, יצרנו במערכת קופון קבוע לתושבי עלי, שייצר לכם 2 דברים – הנחה של דמי המשלוח, ועוד הנחה קבועה של 5% על כל החנות.

ככל שתקנו יותר, כך תהנו יותר מהקופון. למשל כד שמן זית של 5 ליטר יעלה בשבילכם במילי,  רק 170 ₪ (כולל בקבוק ריק למילוי), במקום ₪175 שעלה בחנות החברתית, ובמקום ₪190 שעולה במכולת.

קוד הקופון הוא ELI2021

את קוד הקופון יש להכניס בסיום הקניה, בעמוד סל הקניות.

כמובן שהקופון הוא לתושבי עלי וגוש שילה בלבד ואין להעבירו לאנשים מחוץ לאזורנו.

נשמח להמשיך ולפגוש אתכם גם בחנות החדשה.

עמיחי ומיכל